Nodarbību apraksts:

IM sporta skola paredzēta bērniem, kas vēlas uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, apgūt basketbola spēles elementus.  Papildus, priecāsimies, ja sagatavosim arī profesionālus basketbolistus, kas nākotnē varēs pārstāvēt Latviju starptautiskos turnīros.
 
Skolā katrai vecuma grupai ir izstrādāta sava nodarbību metodoloģija un treniņu plāns.
 
Bērnudārza izlaiduma grupas un pirmo klašu bērniem nodarbības notiek rotaļu veidā ar ievirzi basketbolā. Ar rotaļu palīdzību tiek attīstīta bērna fiziskā sagatavotība, koordinācija un veiklība, kā arī trenēta reakcija un lokanība.  Papildus, bērni apgūst arī pirmos basketbola elementus.
 
Vecāku klašu bērni tiek padziļināti apmācīti basketbola spēles elementos.  Sākot ar 3. klasi IM SPORTS komandas regulāri piedalās 
basketbola turnīros (jaunākiem ir draudzības spēles un turnīri).  Papildus draudzības spēlēm, 2018/2019. mācību gadā plānojam piedalīties sekojošos turnīros: 

 

Baltais Kauss - U-10 (2009.g.) un U-11 (2008.g.) zēnu un meiteņu komandām, 

Latvijas Jaunatnes Basketbola Līga U-12 (2007.g) U-13 (2006.g.), U-14 (2005.g.), U15 (2004.g.), U16 (2003.g.) 

 

Nodarbību grafiki :

Skatīt " Treniņu grafiks"

Kā pieteikties:

Jaaizpilda pieteikuma anketa Fill out form un apmeklē savu pirmo treniņu. Skatīt grafiku. 

Ārsta zīme:

Lai uzsāktu nodarbības, nepieciešams uzrādīt ģimenes ārsta zīmi, kas ļauj nodarboties ar sportu. Sākot ar 10 gadu vecumu nepieciešama padziļināta sporta dispanserizācija.